Anasayfa


BAYKAN HUKUK BÜROSU

Avukat ve Müvekkil arasındaki ilişki hiç şüphesiz karşılıklı güven esasına dayanır. Avukatlık hizmeti uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyulu ve süratli çözümlerin bilinci ile hareket etmeyi gerektirir. Esasında hukuk alanındaki en sağlıklı yaklaşım, ihtilaflar ortaya çıkmadan önce muhtemel sorunları daha doğmadan engelleyecek tedbirleri almaktan geçer.
İşte hukuk büromuz bireysel ve kurumsal müvekkillerine Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken,  “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla işe başlar. Her hak ve menfaat için vekillik hizmeti verir, hukuki ihtilafların çözümünde “uzlaşma” kültürünün yerleşmesi için çalışır.
Daha huzurlu, daha mutlu bir Türkiye’de beraberce  yaşamak için..

Baykan Hukuk Bürosu uzun yıllardır hukuk sektöründe sahip olduğu bilgi ve birikim ile faaliyetini sürdürmekte olup temel prensibi;doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeksizin müvekkillerine hukuki anlamda tam desteğin sağlanmasıdır.
Avukatlık hizmeti en profesyonel anlamda, problemlerin ortaya çıkmasını engellemek amacıyla satın alınması gereken bir hizmettir.
Ülkemizde halen avukatlık hizmetine, problem ortaya çıktıktan sonra müracaat edilmeye çalışılmakta ve uzun yıllar süren davalarla uğraşılmaktadır. Bu nedenle hukuk büromuz Uyuşmazlıkların analizi ve çözümünde kalıplara sıkışmışlığın ve dar çerçeveden bakışın yerini geniş vizyon, sağ duyu ve süratli çözümlerin alması gerektiği bilinci ile hareket ederek Türkiye de seçkin ( reklam yasağı çerçevesinde referans gösterilememektedir) firmalara hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve problem ortaya çıkmadan önlenmesi yolunu tercih etmekte müvekkillerini de bu konuda bilinçlendirmektedir.
Lütfen sizde hukuki sorunlarınızda bir avukat desteği olmadan hareket etmeyin.
Masraflar ve riskler konusunda samimiyet
Masraflar ve riskler konusunda samimiyet Avukat masrafları ve dava riskleri hususunda gizlilik ve saklılık kesinlikle yoktur. Müvekkillerimizi ilk andan itibaren masraflar ve riskler konusunda en dürüst ve açık şekilde bilgilendirmek en önde gelen ilkelerimizden biridir.

Amacımız, müvekkil ve danışman arasında güven sağlamaktır.

“Güven ve itimat, hizmetin temelidir.”

Titizlik ve hassasiyet

Prensibimiz, arzularınızı ve isteklerinizi yerine getirmek ve sizleri hedefinize ulaştırmaktır.

Bu amaçla avukatlarımız hukuki problemlerinizi büyük bir titizlik ve hassasiyetle değerlendirmekte ve sonuçlandırmaktadır.


ADRES
: CEVİZLİK MAH. HATBOYU CAD. ADALI PASAJI NO:6 K:4 D:53 BAKIRKÖY İST.
CEP TEL
: 0532 494 11 60
OFFİCE & FAX
: 0212 543 20 90 -0212 543 20 91
MAİL 
: info@onurbaykan.av.tr  - av.onurbaykan@hotmail.com
Twitter : @onurbaykan


2 yorum:

  1. mrhaba eski.erkek arkadasim.ona gomdersigim fotograflari internette yayinlacagini soyleyerek beni tehdit ve santaj yaparak sıkıştırıyor . bu durumda savciliga sikayet edebimirmiyim ve herhangi bi cezai yaptirim uygulanir mi ? ailemin ogrenmesini istemiyorum teşekkürler saygilar..

    YanıtlaSil
  2. merhabalar öncelikle böyle bir şey yaptığınız için sonsuz teşekkürler;
    eski nişanlım facebookdan görüşme talep etti bende 1 2 kere konuştuk sonra eşi öğrenmiş ve sürekli beni tehdit ediyor telefondan ve facebook dan bana ve kızıma zarar vericeğini söylüyor nasıl bi yol izlemem gerekiyor şimdiden teşekkürler

    YanıtlaSil

Yargıtay’a Göre Boşanma Sebepleri

Yargıtaya göre boşanma sebepleri nelerdir? İşte bu yazımda bunlara ayrıntılı değineceğim. Yargıtay’ın boşanma sebepleri olarak saydığı ko...